DLACZEGO MY?

Jak uczymy?

Co to jest metoda bezpośrednia ?

  • Uczymy w przyjemnej atmosferze sprzyjającej naturalnemu posługiwaniu się językiem obcym. Nasi lektorzy posiadają doświadczenie i kreatywność w organizowaniu zajęć, tworzeniu własnych pytań i dołożą wszelkich starań ,aby sprostać Państwa oczekiwaniom.
  • Dla osób, które już uczyły się języka oferujemy bezpłatne sprawdzenie poziomu nauki i dopasowanie do danej grupy.
  • Dajemy możliwość przetestowania naszej metody na 4 lekcjach próbnych, które są bezpłatne i niezobowiązujące.
  • W porównaniu z innymi szkołami oferujemy intensywną naukę bez zbędnych prac nad podręcznikiem, zadaniami domowymi i niepotrzebnymi ćwiczeniami. Wypełniamy w 100 % Państwa czas poświęcony na naukę i wspieramy w każdej, nawet pozalekcyjnej potrzebie językowej.
  • Oferujemy bezpłatne konsultacje w przypadku nieobecności lub trudności ze zrozumieniem bieżącego materiału. Nie pozwalamy naszym uczniom na zniechęcenie się do nauki i budujemy ich pewność siebie w zakresie komunikacji w języku obcym.
  • Nasi uczniowie mają dostęp do bezpłatnej platformy e-learningowej, służącej do samodzielnego utrwalania materiału w zależności od potrzeb.
  • Cenimy naszych zaangażowanych i współpracujących uczniów, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa wiele rabatów oraz niespodzianek.

JAK UCZYMY?

Aby maksymalnie wykorzystać Państwa czas i osiągnąć najszybsze i najlepsze efekty w nauce, nasze Centrum Językowe naucza nowoczesną METODĄ BEZPOŚREDNIĄ.

Głównym celem Metody Bezpośredniej jest nauczanie umiejętności komunikacji w języku obcym przy minimalnym użyciu języka ojczystego i wykształceniu naturalnego odruchu prowadzącego do myślenia w języku obcym i praktycznym posługiwaniu się nim w każdej sytuacji.

Metoda Bezpośrednia opiera się głównie na słuchaniu i mówieniu- ok 80 % zajęć to praktyka ustna polegająca na dialogu z lektorem w oparciu o wprowadzone wcześniej słownictwo i struktury gramatyczne. Lektorzy w ten sposób kontrolują poprawną wypowiedź w odpowiednim kontekście.

Zajęcia odbywają się w 90 % w języku obcym. Lektorzy unikają wydawania instrukcji i tłumaczenia na język ojczysty. Kolejne lekcje są zaplanowane tak, aby zawierały aktualnie wprowadzane słownictwo lub gramatykę oraz poznane wcześniej zagadnienia.

Nauka Metodą Bezpośrednią przypomina naturalny proces przyswajania języka znany nam od dziecka. Najpierw przyswajamy słowa i ich wymowę, a następnie pisownię. Nauka opiera się głównie na nauce słownictwa codziennego użytku.

Uczniowie podczas zajęć biorą aktywny udział w zajęciach tak, aby wykorzystać jak największy zasób słów i zagadnień gramatycznych. Praca uczniów jest kontrolowana przez lektora, którego zadaniem jest utrzymanie poprawnej wypowiedzi i zachęcenie ucznia do pracy.

Biorąc pod uwagę nasze doświadczenie w nauczaniu Metodą Bezpośrednią możemy Państwa zapewnić, że jest to metoda dla każdego bez względu na poziom zaawansowania, wiek czy zdolności (wzrokowe, słuchowe, manualne).